Zahradní oblouk Verdemax 3449

Zahradní oblouk Verdemax 3449

Typ: Zahrada

Výrobce: VERDEMAX

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Maloobchodní cena: 649 Kč s DPH

Popis produktu: Zahradní oblouk Verdemax 3449

Verdemax nabízí široký sortiment zahradních potřeb, jejichž předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní potřeby s delší životností a usnadňující práci.

 

Verdemax dekorační zahradní oblouk je ideální volbou pro pěstování růží a popínavých rostlin a určitě mu to bude na každé zahradě, dvorku nebo terase slušet. Tento kovový zahradní oblouk je dostatečně pevný, aby poskytl kvalitní oporu vašim popínavých rostlinám.

 

Zahradní kovový oblouk VERDEMAX 3449

 

Zahradní kovový oblouk VERDEMAX 3449 můžete použít na výzdobu vchodu, nádvoří, chodníku atd. Ideální pro popínavé růže nebo jiné popínavé rostliny.

 

Materiál: ocel povrchově dokončená komaxitovou barvou

Rozměry: 37x130x240 cm

Průměr trubek: 13 mm. 

Barva: zelená

Hmotnost: 1,8 kg

 

Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

 

Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.

 

© 2011 - 2024