VeGA ST 554 - Sněhová fréza

Typ: Sněhové frézy

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 10 990 Kč s DPH

Popis produktu: VeGA ST 554

Sněhová fréza VeGA 554 je šikovná dvoustupňová fréza. Pohání ji kvalitní benzínový OHV motor s výkonem 6,5 HP. Zajištěn je tak dostatek síly pro záběr 54 cm na šířku a 51 cm na výšku. Díky tomu je tento stroj schopen dosáhnou rychlosti odklízení sněhu až 1500 m3/h a poradí si tak s jakýmkoliv sněhem i na větších plochách.

 Šasí je zhotoveno z kvalitního kovu a celková hmotnost frézy je 55 kg. Ve výbavě samozřejmě nechybí pojezd se 4-mi rychlostmi vpřed a jednou vzad, který lze snadno regulovat pomocí páčky umístěné vpravo od rukojeti. Díky velkým, 13 x 4,1 - 6" kolům s hrubým dezénem a plastovým kluzákům na stranách naběrače bude manipulace s frézou na sněhu snadná. Komín, kterým je možné odhodit sníh do vzdálenosti 8 - 10 m, je nastavitelný  v rozmezí až 190°.

Základním prvkem je zachování pracovního záběru 540 mm a silný OHV motor 6.5 Hp. Díky nastavitelným kluzným lýžinám z polymeru je tato fréza VeGA 554 velice šetrná k frézování na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknou žádné rýhy oproti kovovým kluzákům.Směrové  ovládání komínku je bezesporu velkou výhodou a úsporou času při samotném frézování. Všechny ovládací prvky této sněhové frézy VeGA 554 jsou přehledně umístěny na ovládacím panelu frézy. Dalšími inovačními prvky jsou speciální ozubený šnek "aggressiveauger", kola se zimním vzorkem "snowgrip" a masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny pro práci i v těch nejtvrdších sněhových podmínkách. Fréza je vhodná zejména do nižších a středních poloh.

K této sněhové fréze Vám věnujeme 
Dárkový balíček ZDARMA

Obsahuje :
1 l syntetického oleje 5W30 v ceně 189,- Kč ZDARMA
Vysoce kvalitní olej pro 4-taktní motory pro zimní provoz sněhových fréz SAE 5W30.
2x střižný šroub v ceně 180,- Kč ZDARMA
Střižné šrouby pro sněhové frézy chrání motor a převodové ústrojí před mechanickým poškozením při případném nárazu šneku frézy, např. kamene, obrubníku, pařezu. Při frézování se může stát, že rotující šnek dvoustupňové sněhové frézy narazí do pevné překážky, nebo natáhne pevný předmět. Rotující šnek se o překážku prudce zastaví (zasekne) a tímto se může poškodit motor. Střižné šrouby spojují hřídel z motoru a šnek. Při zaseknutí šneku při nárazu sněhové frézy se kolík utrhne a ochrání tak motor. Střižné kolíky pro sněhové frézy jsou běžným spotřebním materiálem při frézování.

Servis De Luxe v ceně 499,- Kč ZDARMA
Služba servis De Luxe znamená, že vyškolený technik frézu smontuje, přezkouší všechny funkce a pohyblivé části stroje. Zkontroluje zajištění kol, nalije provozními kapalinami a zkontroluje výši hladiny oleje (použit olej 5W30 z dárkového balíčku). Poté frézu poctivě zakurtuje na dřevěnou paletu a zašle zákazníkovi. Tato služba, od objednání po obdržení frézy zákazníkem, trvá max. 48 hodin a platí pro celou ČR.
Soudek piva Gambrinus 10°, 5l v ceně 300,- Kč ZDARMA
Dopřejte si po práci také zaslouženou odměnu. 
Dopravné v ceně 500,- Kč ZDARMA
Přeprava přepravní společností až k vám domů na paletě.

Celková hodnota balíčku je 1.668,- Kč ZDARMA
 

Parametry

Typ frézy: Dvoustupňová
Motor: 6,5 PS, OHV, 4-takt  196 ccm
Výkon motoru: 6,5 PS
Maximální pracovní výkon: 1500 m3/hod
Maximální odhazovací vzdálenost: 10 m
Šířka záběru: 540 mm
Výška bunkru: 510 mm
Konstrukce šasi: Kvalitní kov
Pojezd:

ANO, 4 rychlostí vpřed, 1 rychlost vzad

Kola: 13 x 4,1-6 inch
Pneumatiky: SNOWGRIP
Vyztužení bunkru a turbíny: ANO
Průměr turbíny: 300 mm
Šnek: AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
Otočný komín: 190 °
Nastavení komínu: ANO
Ovládání z horního madla: ANO
Startování: Manuální
Nastavitelné lyžiny: ANO z polymeru (šetrné k dlažbě)
Masivní převodovka: ANO
Hmotnost: 55 kg
Záruka: 2 roky

* Norma SAE J1349

Výhody: Dvoustupňová sněhová fréza VeGA ST 554

  • Jednoduché ovládání rychlosti pojezdu a šneku.
  • Pohodlné  řazení rychlostí, pomocí paky umístěné na ovládacím panelu.
  • Ovládání výhozu sněhu.
  • AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
  • SNOWGRIP - speciální vzorek pneumatik s lepší přilnavostí

 

Svoz do servisního střediska

Má Váš stroj poruchu, je v záruční době a nemáte ho jak převézt do nejbližšího servisního střediska?
Můžete si objednat naši službu „doprava do servisu zdarma“.

Napište nám e-mail nebo zavolejte telefonem, připojte kopii faktury, záručního listu a připojte průvodní dopis, kam napíšete co se strojem stalo. Stroj připravte k přepravě – vyčistěte jej od případných nánosů, zajistěte pohyblivé části a zabalte proti poškození povrchu (stačí smršťovací folie, příp. jiný podobný materiál).

Náš servisní technik stroj prověří, opraví jej a pokud bude oprava uznána záruční, přepravu uhradíme my. V opačném případě zaplatíte při zpětném převzetí běžnou cenu smluvní dopravy dobírkou.

Více obrázků produktu: VeGA ST 554

VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554VeGA ST 554
 

© 2011 - 2024